Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stare Kościeliska - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Cendrowice(Stare Kościeliska + 24 km)

249 970 zł20 800 m² 12,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka inwestycyjna W cendrowicach oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Nieruchomość ma potencjał inwestycyjny! Więcej szczegółów chętnie przedstawimy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Karczew(Stare Kościeliska + 23 km)

610 000 zł4 356 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka w okolicach Jeziora Rokola Przedmiotem sprzedaży jest działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 4356m2 , nie objęta mpzp , na działkę wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona Wólka Dworska

Wólka Dworska(Stare Kościeliska + 20 km)

275 000 zł3 000 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000m2 położona w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria) bezpośrednio przy ulicy asfaltowej prowadzącej wzdłuż wału wiślanego (trasa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Coniew

Coniew(Stare Kościeliska + 17 km)

150 000 zł12 200 m² 12,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.932750, 21.246278 Coniew, gm. Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 558 i 576 Media Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bocian

Bocian(Stare Kościeliska + 18 km)

699 000 zł20 188 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 20.188 m2 (2,0188 ha) usytuowany w miejscowości Bocian w gminie Kołbiel (nr.ew. 228/3 ob. Bocian). Teren posiada dostęp z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orzechowa

Kąty(Stare Kościeliska + 23 km)

410 000 zł1 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięć działek budowlanych w podwarszawskiej miejscowości Kąty zlokalizowane u zbiegu ulicy Akacjowej i Orzechowej. Cztery działki o powierzchni 1000 mkw (26x23.5) oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gągolina

Gągolina(Stare Kościeliska + 21 km)

52 000 zł4 500 m² 11,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w gminie Siennica. Na sprzedaż działka rolno-leśna położona w Gagolinie. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego jako: - r tereny rolnicze, powierzchnia około 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Narutowicza

Wólka Mlądzka,Otwock(Stare Kościeliska + 25 km)

600 000 zł983 m² 610,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę usługową 983 m (22,7 42,3 38,4 m) ul. Narutowicza, otwock (obręb 173, działka 2/2) Lokalizacja: ul. Narutowicza, otwock Powierzchnia: 983 m Wymiary działki: front (od ulicy):.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Stara Wieś Druga(Stare Kościeliska + 16 km)

212 535 zł4 723 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Stara Wieś Druga w gminie Kołbiel. Działka o wymiarach: 24,5x197x24x197. Teren na którym położona jest oferowana nieruchomość objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wólka Ostrożeńska

Wólka Ostrożeńska(Stare Kościeliska + 24 km)

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w spokojnej, zielonej okolicy Wólka Ostrożeńska, gm. Górzno, powiat garwoliński, woj mazowieckie Szukasz miejsca pod budowę domu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Stare Kościeliska

Stare Kościeliska,mazowieckie

580 000 zł2 498 m² 232,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Digital Broker prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Stare Kościeliska , zaledwie 60 km od Warszawy i 13 km od Garwolina. To magiczne miejsce to oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Kościeliska

Stare Kościeliska,mazowieckie

72 500 zł2 900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. W chwili obecnej porośnięta młodniakiem sosnowym. Dojazd do działki drogą asfaltową, w końcowej części drogą polną. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Kościeliska

Stare Kościeliska,mazowieckie

101 500 zł2 900 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- ekologicznie czyste tereny, - bardzo spokojna okolica, - działka budowlana, zalesiona - dojazd drogą gminną, - w pobliżu linia elektryczna, - możliwość podłączenia Internetu, - graniczy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij